Dzień Mamy 2024 2024-05-27

Dzień Mamy 2024

27 maja 2024r., w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Nasze trzylatki przygotowały specjalny występ, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.
Były elegancko ubrane i wyglądały uroczo na scenie. Rodzice byli zachwyceni widząc swoje pociechy występujące przed publicznością. Po występie dzieci wręczyły swoim rodzicom prezenty, które wcześniej przygotowały z pomocą swoich nauczycielek. Tatusiowie otrzymali wesoły pędzel, a mamusie wesołą łyżkę. Wszyscy byli bardzo wzruszeni i zadowoleni z tych upominków. Po wręczeniu prezentów wszyscy udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, gdzie czekał na nas słodki poczęstunek. Cieszyliśmy się piękną słoneczną pogodą i spędziliśmy miło czas razem. Był to wyjątkowy dzień pełen radości i miłości. Nauczyciele oraz dzieci serdecznie dziękują rodzicom za wsparcie i miłe chwile spędzone razem. Wszystkim życzymy dużo miłości i radości w dalszym wspólnym życiu.